ما خدمات درمانی شخصی و نوآورانه را به مشتریان خود ارائه و گسترش می دهیم.

OralNet ، صفر تا صد مواد و تجهیزات دندانپزشکی

شرکت رابین سانا گستر ژاو مالک برند تجاری OralNet بعنوان یک شرکت خصوصی بصورت تخصصی در زمینه تأمین نیازهای جامعه دندانپزشکی کشور فعالیت می کند.

هدف این مجموعه ارائه خدمات و تأمین و توزیع کلیه مایحتاج حوزه دندانپزشکی با استفاده از بستر وب است. در این راستا تیم مدیریتی OralNet در تلاش است با بهره گیری از نیروهای متخصص و تحصیل کرده و فراهم آوری زنجیره توزیع مناسب، زمینه خدمت رسانی به دندانپزشکان محترم را به گونه ای که شایسته آنهاست و متفاوت با آنچه تاکنون تجربه کرده اند، فراهم سازد.

محورهای خدمت رسانی  OralNet :

  • فروش آنلاین کلیه مواد و تجهیزات دندانپزشکی

هدف ما ارائه محصولات با بالاترین کیفیت، مناسبترین قیمت و تحویل آن در کمترین زمان ممکن است. تیم پشتیبانی OralNet تعهد تحویل کالاهای مورد نیاز کاربران در اسرع وقت را برای خود یک اصل می داند.

  • تعمیرات تخصصی دستگاه ها و تجهیزات دندانپزشکی

در صورتی که هر یک از دستگاه ها و تجهیزات تخصصی شما آسیب دیده است، کارشناسان مجرب OralNet به محض اطلاع و در کمترین زمان ممکن در خدمت شما خواهند بود. برای این منظور کافیست فرم درخواست تعمیرات را پر کرده و یا با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

  • فروش دستگاه های دست دوم شما

چنانچه قصد فروش دستگاه های دندانپزشکی خود را دارید، می توانید از سرویس آگهی رایگان سایت OralNet استفاده کنید. به این شکل آگهی شما توسط صدها بازدیدکننده روزانه سایت مشاهده شده و در کوتاه ترین زمان امکان فروش کالای دست دوم شما فراهم خواهد شد.

  • بانک اطلاعات دندانپزشکان

Oralnet اقدام به تشکیل یک بانک اطلاعاتی جامع از دندانپزشکان کشور نموده تا عموم مردم دسترسی راحت تری به خدمات دندانپزشکی داشته باشند. در صورت تمایل می توانید اطلاعات تکمیلی پیرامون خدمات مطب خود یا تخفیفات پیشنهادی خود به مشتریان را در اختیار ما قرار دهید تا در صفحه مربوط به شما درج شود. همچنین این امکان برای شما فراهم شده است که یک فیلم تبلیغاتی یک دقیقه ای از خدمات خود را برای ما ارسال کنید تا علاوه بر سایت در شبکه های اجتماعی ما نیز نمایش داده شود. بدیهی است این خدمات بصورت رایگان در اختیار شما دندانپزشکان محترم قرار می گیرد.