فروشگاه آنلاین مواد و تجهیزات دندان‌پزشکی Oralnet(اورال نت)

صفر تا صد مواد و تجهیزات دندانپزشکی

شرکت رابین سانا گستر ژاو مالک برند تجاری OralNet به‌عنوان یک شرکت خصوصی به‌ صورت تخصصی در زمینه تأمین نیازهای جامعه دندا‌نپزشکی کشور فعالیت می‌کند.

هدف این مجموعه ارائه خدمات و تأمین و توزیع کلیه نیازهای حوزه دندانپزشکی با استفاده از بستر وب است. در این راستا تیم مدیریتی OralNet در تلاش است با بهره‌گیری از نیروهای متخصص و تحصیل کرده و فراهم‌آوری زنجیره‌ توزیع مناسب، زمینه‌ خدمت‌رسانی به دندانپزشکان محترم را به گونه‌ای که شایسته و متفاوت با آنچه تاکنون تجربه کرده‌اند، فراهم سازد.

  • فروش آنلاین کلیه مواد و تجهیزات دندانپزشکی

هدف ما ارائه محصولات با بالاترین کیفیت، مناسب‌ترین قیمت و تحویل آن در کم‌ترین زمان ممکن است. تیم پشتیبانی OralNet تعهد تحویل کالاهای مورد نیاز کاربران در اسرع وقت را برای خود یک اصل می‌داند.

  • تعمیرات تخصصی دستگا‌ه‌ها و تجهیزات دندانپزشکی

در صورتی که هر یک از دستگاه‌ها و تجهیزات تخصصی شما آسیب دیده است، کارشناسان مجرب OralNet به‌محض اطلاع و در کم‌ترین زمان ممکن در خدمت شما خواهند بود. برای این منظور کافیست با شماره‌های درج‌شده در سایت تماس بگیرید.

  • فروش دستگاه‌های دست دوم شما

چنانچه قصد فروش دستگاه‌های دندانپزشکی خود را دارید، می‌توانید اطلاعات مربوط به دستگاه خود را از طریق پیام رسان برای تیم OralNet ارسال کنید. به این شکل آگهی شما پس از بررسی در صفحات اجتماعی آگهی می شود تا زمینه ارتباط و فروش آن فراهم شود.

  • تبلیغ خدمات دندانپزشکان

در صورت تمایل می‌توانید اطلاعات تکمیلی پیرامون خدمات مطب خود و یا تخفیفات پیشنهادیتان را در اختیار تیم OralNet قرار دهید. همچنین این امکان وجود دارد که یک فیلم تبلیغاتی کوتاه از طریق پیام رسان برای ما ارسال کنید تا در شبکه‌های اجتماعی ما نمایش داده شود. بدیهی است این خدمات به‌صورت رایگان در اختیار شما دندانپزشکان محترم قرار می‌گیرد.